Польські слідчі під час обшуків у ексглави Укравтодору знайшли на мільйон євро готівки
20:04 15.09.2020
265

Слідчі Центрального антикорупційного бюро Польщі виявили невідоме досі майно, яке приховував колишній міністр транспорту в уряді Дональда Туска і ексклава Укравтодору Славомір Новак, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Polsat News.

Ще 22 липня районний суд Варшави постановив затримати Славоміра Новака на три місяці. Колишній міністр транспорту в уряді Дональда Туска, а потім глава українського дорожнього агентства підозрюється в керівництві організованою злочинною групою, що отримувала вигоду від корупції.

Сьогодні у ході слідчих дій Агенти антикорупційного бюро виявили серед іншого гроші в різних валютах (понад 536 тис. євро, 470 тис. доларів і 30 тис. злотих)  - в цілому більше 4 млн злотих, частина коштів зберігалася в двох спеціальних схованках, підготовлених для зберігання готівки.

Знайдені докази дозволили вилучити й інше майно, яким володів екс-міністр:  дві квартири вартістю в 2 млн злотих, які повинні були бути придбані на гроші, отримані злочинним шляхом, і автомобіль марки Land Rover.

Слідчі наполягають, що ці гроші і автомобіль пов'язані з корупційними злочинами, скоєними колишнім керівником Укравтодору.

Тепер слідство зосереджене на пошуку додаткових майнових компонентів, що належать колишньому політику.

Дане розслідування пов'язане з періодом, коли Славомір Новак очолював Укравтодор. Він був призначений в. о. голови агентства в жовтні 2016 року, а у відставку подав рік тому, наприкінці вересня 2019 року, зазначає ресурс.

Читайте також