СБУ викрила наркодилерів, що через власну мережу кур’єрів збували метадон в Україні
13:32 11.09.2020
272

У Службі безпеки України повідомили про блокування діяльності наркоугруповання, яке займалося масштабним виготовленням та збутом психотропів у західних та центральних регіонах України.

Зокрема, як повідомляє Управління Служби Безпеки у Львівській області «За даними досудового слідства, до групи входили мешканці Львівської та Київської областей. Нарколабораторію із синтезу психотропів вони облаштували в одному із населених пунктів Житомирщини. Щомісяця зловмисники виробляли майже 5 кілограмів наркотиків на понад 3 мільйона гривень за тіньовими розцінками. Заборонені речовини збували оптовими партіями наркодилерам. Клієнтам наркотики доставляли кур’єри. Трьох ключових учасників угруповання правоохоронці затримали відповідно до ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України при збуті «товару» на 45 тисяч гривень»

Під час 10 обшуків за місцями проживання та в нарколабораторії на Львівщині, Житомирщині та в столичному регіоні оперативники виявили майже 10 кілограмів метадону.

«Провадження відкритого за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи», – йдеться в повідомленні.

До речі, днями в ДПС повідомляли, що в Україні затримали рекордну партію кокаїну більш ніж на 17 мільйонів доларів.

Автор: І like News (28991
Читайте також