Справа Шеремета: суд відпустив Андрія Антоненка під домашній арешт
20:00 30.04.2021
269

Шевченківський районний суд обрав запобіжний захід підозрюваному у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку: його відпустили під цілодобовий домашній арешт. Про це стало відомо з трансляції засідання суду, повідомляє ilikenews.

За рішенням суду Антоненко повинен буде носити електронний браслет.

Захист клопотав про його звільнення під особисті зобов'язання або взяття на поруки.

Прокурор не заперечував проти зміни запобіжного заходу. Попри це, він заявив про ризик того, що Антоненко може втекти від слідства або спробує тиснути на інших учасників справи.

"Це маленька перемога в битві, але поки що не перемога у великій війні, яка ще попереду. Дякую своїм адвокатів, моїй дружині, моїм друзям. Усім, хто підтримував, тому що за правду варто боротися, битися, воювати", – сказав Антоненко.

Довідково:

Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко та Яну Дугарь затримали наприкінці 2019 року за підозрою в причетності до вбивства Павла Шеремета.

У травні 2020 року затриманим змінили підозри. Антоненко тепер не організатор, а виконавець за попередньою змовою, Кузьменко є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.

У справі також фігурують «невстановлені особи», які є організаторами злочину. За ним матеріали виділили в окреме провадження.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у результаті підриву автомобіля в Києві.

 

Читайте також