Намагалась вбити родину: перше слухання по резонансній справі пройшло у Рівному
21:02 07.09.2020
264

 Жінку, яка вбила чоловіка та підстрелила доньку, взяли під варту на 60 діб. Дане рішення було винесено Рівненським районним судом у понеділок, 7 вересня. Судове засідання про міру запобіжного заходу було заплановано на 16 годину, проте слухати справу по суті розпочали лише близько 18 години, - пише Рівне вечірнє

Причиною стало клопотання адвоката щодо проведення слухання у закритому режимі. Сторона обвинувачення наполягала на тому, що справа резонансна, тому слухання потрібно проводити у відкритому режимі. Прокурор та адвокат центру надання правової допомоги Оксана Теперик зійшлися на думці про те, що судова зала мала, тому потрібно обмежити кількість преси. Адже на дворі пандемія коронавірусу. Однак суддя Гнатущенко після годинної паузи постановила, що обрання запобіжного заходу розглядатимуть без журналістів.

Пояснення – у підсудної є неповнолітня 13 річна донька, а розголошення даних може завдати рідним болю. Нагадаємо, постріли у будинку сім’ї жителів Рівненського району пролунали п’ятого вересня, орієнтовно о четвертій ночі. Від отриманих травм 45-річний чоловік загинув, а 13-річну доньку із множинними проникаючими пораненнями грудної клітки госпіталізували. Причетною до вчинених злочинів виявилася їхня дружина та матір, яка і сама намагалася покінчити життя самогубством, повідомляє пресслужба Нацполіції Рівненщини.

Читайте також