Серійний маніяк у Великобританії може отримати вакцину від Covid-19 раніше за інших
19:30 25.01.2021
259

52-річний Леві Беллфілд, який відбуває два довічні терміни за вбивство трьох жінок, в тому числі 13-річної дівчинки, може отримати вакцину від коронавірусу раніше інших вразливих громадян. Про це пише британський таблоїд The Sun.

Беллфілд отримав лист про можливість вакцинуватися від адміністрації в'язниці суворого режиму Frankland Prison. Аналогічний лист отримав ув'язнений іншої державної в'язниці, стверджує The Sun.

Беллфілд - один з найвідоміших серійних маніяків в Великобританії. Колишній вибивала в нічних клубах, він широко відомий як убивця на автобусних зупинках. Його жертвами ставали жінки (блондинки), яких він вбивав в безлюдних місцях, часто на автобусних зупинках.

Видання наводить коментарі простих громадян, родичів жертв убивць і співробітників правопорядку, обурених тим, що відбувається.

«Неможливо повірити, що ув'язненим, не кажучи вже про вбивць дітей, може бути надана будь-яка можливість для ранньої вакцинації. Я сподіваюся, що міністр юстиції негайно втрутиться в ситуацію і з'ясує, чому дефіцитні дози вакцини використовуються таким чином - і чия це була ідея », заявив екс-міністр внутрішніх справ Великобританії Девід Бланкетт.

 

 

Автор: Єва Козаченко
Читайте також