Більше 300 підсудних: на Півдні Італії розпочався судовий процес проти мафії
18:15 13.01.2021
253

На Півдні Італії в середу, 13 січня, розпочався один із найбільших за останні десятиліття судових процесів проти мафії, передає dw.com.

На початку судового засідання оголосили 355 імен обвинувачених. Зазначається, що їх підозрюють у членстві в одній з наймогутніших та найжорстокіших мафіозних структур Італії - Ndrangheta, чиїм осередком вважається Калабрія.

Серед пунктів обвинувачення - членство в злочинній організації, вбивства, замахи на вбивство, рекет, наркоторгівля, відмивання грошей і низка інших серйозних протиправних дій.

На лаві підсудних опинилися колишні політики, підприємці й поліцейські. Багатьом з них загрожує тривале тюремне ув'язнення в разі визнання їхньої провини й засудження. Очікується, що судовий процес триватиме щонайменше від одного до двох років.

Довідково: для проведення цього мега-процесу було підготовано спеціальну величезну залу судових засідань, що має високий ступінь захисту. За офіційними даними, тут може розміститися близько тисячі учасників, навіть за необхідності дотримуватися мінімальної соціальної дистанції через пандемію COVID-19.

 

Автор: І like News (28991
Читайте також