Налагодив канал збуту канабісу: військова прокуратура затримала прикордонника-наркодилера
12:40 08.09.2020
259

Український прикордонник налагодив канал збуту наркотичних засобів цивільному населенню. Чоловіка затримали «на гарячому».

За інформацією пресслужби військової прокуратури Центрального регіону України за фактом незаконного збуту наркотичних засобів було затримано військовослужбовця Східного регіонального управління ДПС України.

Військовою прокуратурою встановлено, що прикордонник діючи за попередньою змовою з невстановленими на даний час особами, налагодив систематичний збут особливо небезпечних наркотичних засобів цивільному населенню.

Зокрема, наприкінці липня військовослужбовець продав чоловіку, який діяв під контролем правоохоронних органів, канабіс, вагою 5 гр. за 2 500 грн., а згодом пропонував «новому клієнту» ще одну «порцію» канабісу, вагою 100 гр. за 50 000 грн.

 «7 вересня військовий-наркоділок реалізував частину попередньо обіцяного наркотичного засобу вагою 3 гр. зазначеному громадянину, який діяв під контролем правоохоронних органів, отримавши за це 1 500 грн., після чого був затриманий військовою прокуратурою Центрального регіону України в порядку ст. 208 КПК України", - додається у повідомленні.

На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Джерело: nnovosti.info

Читайте також