У Харкові суд обрав запобіжний захід для одного з фігурантів справи про пожежу в будинку для літніх людей
14:30 23.01.2021
254

Відповідну постанову 23 січня виніс слідчий суддя Київського районного суду Харкова

Київський районний суд Харкова сьогодні розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу для орендаря пансіонату в Харкові В'ячеслава Кравченка, якого підозрюють в порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибелі 15 осіб в пансіонаті для людей похилого віку. Кравченко взяли під варту на два місяці. Про це повідомляє "Суспільно Харків".

"Застосувати відносно Кравченко В'ячеслава запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в слідчому ізоляторі терміном на 60 днів до 21 березня 2021 року включно без призначення застави", - повідомила суддя.

Так, на засіданні суду захисники наполягали, що вина Кравченко в порушенні вимог пожежної безпеки не доведена, немає результатів ряду експертиз. Сам Кравченко стверджував, що його справи в будинку обмежувалася виконанням деяких доручень дружини, таких як підвезення продуктів.

Прокуратура ж відзначала, що саме Кравченко знайшов будинок під пансіонат, уклав договір оренди з його власником і разом з дружиною шукав клієнтів.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також