Хакер вкрав особисті дані всього населення Аргентини, в тому числі Мессі і президента країни
17:03 20.10.2021
271

Невідомий хакер зламав базу даних уряду Аргентини, в якій міститься інформація про офіційні посвідчення особи всіх жителів країни (понад 45 млн). Про це повідомляє The Record.

На початку жовтня недавно зареєстрований в твіттері користувач @AnibalLeaks (дію профілю вже призупинено) опублікував фотографії ID-карт і інші особисті дані 44 аргентинських знаменитостей, включаючи президента Альберто Фернандеса і футболіста Ліонеля Мессі.

Через день зловмисник на хакерському форумі запропонував користувачам ознайомитися з особистими даними будь-якого громадянина Аргентини. Незабаром уряд підтвердив витік і заявив про перевірку щодо восьми держслужбовців, яких вважає ймовірними винуватцями події.

Хакер сказав журналістам The Record, що у нього є копія вкраденої бази даних і він готовий опублікувати персональну інформацію ще 1-2 млн чоловік. Зловмисник також збирається продавати викрадені дані.

У відкритому доступі виявилися повні імена аргентинців, їхні домашні адреси, дати народження, інформація з ID-карт, код соціального страхування, фотографії з документів і інші дані.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також