Дизайнера Філіпа Пляйна звинуватили в гомофобії та дискримінації співробітників
19:00 09.02.2021
253

Засновника бренду Philipp Plein Філіпа Пляйна звинуватили в гомофобії та дискримінації співробітників за ознакою сексуальної орієнтації: колишній регіональний менеджер Philipp Plein Амро Алсолейбі подав на дизайнера в суд.

Алсолейбі повідомив, що піддався дискримінації з боку Пляйна, після чого був звільнений. За його словами, він неодноразово чув від Пляйна гомофобні висловлювання на кшталт «Я ненавиджу працювати з геями» і твердження, що одяг Philipp Plein призначений тільки для гетеросексуальних персон. Підставою для судового позову стало також і те, що Алсолейбі вважає, що причиною звільнення була його сексуальна орієнтація та ВІЛ-позитивний статус.

«Пляйн просував ідею токсичної маскулінності в своїй компанії. Він чітко дав зрозуміти, що це не тільки маркетингова стратегія бренду - це менеджери і співробітники повинні відповідати певному образу, щоб працювати на нього », - заявив Амро Алсолейбі.

Це не перший судовий розгляд Philipp Plein за останній час: недавно бренд програв суд Ferrari у справі про порушення авторських прав.

 

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також