Виконавці головних ролей у фільмі «Ромео та Джульєтта» 1968 року звинуватили Paramount у сексуальній експлуатації через зйомки постільної сцени
21:03 04.01.2023
259

Виконавці головних ролей у фільмі «Ромео та Джульєтта» 1968 року Леонард Уайтінг та Олівія Хассі подали до кіностудії Paramount, яка зняла картину, позов про сексуальну експлуатацію через зйомки постільної сцени. Про це повідомляє Variety.

На момент виробництва фільму Уайтінгу було 16 років, а Хассі — 15. Актори, яким зараз 72 та 71 рік відповідно, стверджують, що режисер Франко Дзеффіреллі (помер у 2019 році) обіцяв, що не зніматиме підлітків оголеними та під час зйомок постільної сцени на них буде білизна тілесного кольору.

Однак останніми днями зйомок Дзеффіреллі наполягав на тому, щоб актори роздяглися, а інакше «картина не вдасться». Режисер показав Уайтінгу та Хассі розташування камер і запевнив, що кадри з їхніми оголеними тілами не потраплять у фільм. Проте в «Ромео та Джульєтті» були показані сідниці Уайтінга та груди Хассі.

Позивачі стверджують, що через незаконне демонстрування їхніх оголених тіл вони зазнали психологічних та емоційних страждань і не змогли побудувати гідну акторську кар'єру. Уайтінг і Хассі вимагають від Paramount понад $500 млн як відшкодування збитків.

«Те, що їм сказали і те, що сталося, — це дві різні речі. Вони довіряли Франкові. У віці 16 років вони, як актори, довірилися Франку. Франко був їхнім другом, і, чесно кажучи, що їм залишалося робити у 16 років? Варіантів не було. #MeToo не було», - сказав менеджер акторів Тоні Маріноцці.

В інтерв'ю в 2018 році Олівія Хассі говорила, що сцена з оголеними Ромео і Джульєттою «була необхідна для фільму» і «була не такою вже великою проблемою». «І Леонард зовсім не соромився! Всередині зйомок я зовсім забула, що на мені немає одягу», — запевняла актриса.

Автор: Анна Бурлака
Читайте також