Кілька українців увійшли до списку Forbes 30 Under 30 North America
12:30 02.12.2022
254

Двоє українців увійшли до списку Forbes 30 Under 30 North America 2023, у якому щороку відзначають лідерів різних сфер віком до 30 років.

У категорії «Соціальні мережі» відзначили Дениса Копотуна, автора анімаційного телешоу Denis and Me.

Копотун починав із YouTube-блогу про ігри на платформі Roblox, за сім років зібрав аудиторію в понад 9 мільйонів підписників, відзначає видання. Потім запустив власне телешоу й лінію іграшок. Копотун мешкає в США, але походить з української родини й цьогоріч зібрав 50 тисяч доларів допомоги жертвам російської агресії.

Також до списку потрапив співзасновник climate-tech стартапу Perennial Олексій Жук. Компанію відзначили в категорії «Соціальний вплив». 

Perennial створили у 2018-му, серед засновників також Девід Шурман і Джек Розвелл. Компанія займається розвитком технології для виявлення обсягів вуглецю в ґрунті і його викидів на рівні земної поверхні за допомогою штучного інтелекту й дистанційного зондування, тобто без забору проб. Технологія має допомогти фермерам виконувати зобов’язання щодо нульових викидів. Компанія вже залучила 25 мільйонів доларів інвестицій, зокрема, від Microsoft, а видання Time включило технологію до списку найкращих винаходів 2022 року.

«Війна. Інфляція. Обвал ринку. Масові звільнення. У цей жахливий, повортний рік одна річ залишається незмінною: найталановитіші молоді лідери завтрашнього дня вдаються до підприємництва, щоб вирішити найбільші проблеми світу», – коментує редакція Forbes.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також