Літній театр «Морвокзал»: майже 500 тисяч гостей відвідало концертний майданчик
14:35 09.09.2019

31 серпня Літній Театр «Морвокзал» закрив сезон - 2019. За 100 днів на майданчику організували 69 заходів, які відвідали 440 тисяч чоловік. Не забули організатори і про дітей: в ігровій зоні, за сезон,  їх нарахували близько 35 тисяч.

Про це повідомили у прес-службі адміністрації Одеського морського порту.

За словами очільника Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України», портовики роблять усе необхідне, аби забезпечити нормальну роботу театру.

  • Другий рік поспіль ми спільно з компанією «Квартал концерт» реалізуємо масштабний проект Літній театр «Морвокзал». Цьогоріч захід відвідало 440 тисяч людей і ця цифра вражає. Співробітництво з організаторами проекту дозволяє підвищити ефективність використання об’єктів пасажирського комплексу. Зі своєї сторони ми робимо усе можливе, аби забезпечити нормальну роботу театру і комфорт для його гостей.

Ігор Віталійович зазначив, що Одеський порт вже отримав заявку від компанії «Квартал концерт» на укладення угоди про оренду площі Морського вокзалу у 2020 році. Зараз ведуться перемовини щодо надання компанії приміщення під офіс, аби вони мали змогу вже з наступного місяця розпочати промо-акцію сезону-2020

За інформацією начальника служби круїзної інфраструктури адміністрації порту Ігоря Панченко, співпраця з компанією-організатором проекту приносить Одеському порту не тільки пряму вигоду у вигляді відрахувань за оренду площі, а й непрямі доходи від розміщення реклами та різних видів обслуговування відвідувачів: автомобільна парковка, точки громадського харчування, тощо.

Також діяльність літнього театру позитивно вплинула на кількість пасажирів прогулянкових катерів у цьому році. В адміністрації порту відзначають, що завдяки роботі Літнього театру «Морвокзал» пасажирський комплекс порту став однією з найбільш відвідуваних туристичних локацій Одеси.

Зазначимо, міжсезоння в роботі «Літнього театру» не стане мертвим сезоном на Морському вокзалі. Тільки на вересень поступило 5 заявок на проведення великих виставок. Є заявки на жовтень і на листопад.

Читайте також