У Вінниці презентують проект проти булінгу у школах
15:21 18.01.2019
255

Дитячий булінг – це актуальна проблема молодого покоління, з якою в Україні за останні три місяці стикались 67% опитаних дітей віком від 11 до 17 років. Незважаючи на те, що цькування в українських школах були завжди, суттєво боротись з ним почали лише минулого року.

1 лютого при підтримці Благодійного Фонду Людмили Станіславенко в ресторані «Mont Blanc» відбудеться презентація спільного фотопроекту «Стоп Шкільний Терор» фотографа Костянтина Ревуцького та Інституту Дослідження Екстремізму.

- Проект вже виставлявся в Мистецькому Арсеналі, - розповів нашому кореспонденту Костянтин. – На мою думку проект по зверненню уваги до шкільного булінгу – це один з найважливіших проектів, які взагалі можуть бути, пов’язаних з дітьми. Ця проблема існує не лише в Україні, але й в інших країнах, навіть високорозвинутих. Але якщо в останніх її активно висвітлюють, говорять про неї, то в нас це робиться на неналежному рівні.

Булінг завдає непоправної шкоди психічному та іноді фізичному здоров’ю дитини, наголосив автор виставки, і закликав не ігнорувати проблему булінгу, говорити про неї та усіма можливими силами звертати на неї увагу.

Читайте також