Американський джаз: Benito Gonzalez Trio відвідали Вінницю
15:05 25.04.2019

24 квітня в вінницькому молодіжному центрі "Квадрат" пройшов джаз-концерт Benito Gonzalez Trio з новим альбомом «Passion Reverence Transcendence». У складі тріо крім знаменитого піаніста і композитора Benito Gonzalez з Нью-Йорка виступили американський контрабасист Essiet Okon Essiet та італійський барабанщик Alessandro D'Anna.

Беніто Гонзалез справедливо вважається багатообіцяючим і талановитим виконавцем і композитором. Знаменитий своєю харизмою та яскравими імпровізаціями, піаніст був двічі номінантом Grammy.

https://www.youtube.com/watch?v=JqDzLcEUcXg

Його дебютний альбом "StarPoint" приніс музикантові не тільки широку популярність, а й першу премію на Головному американському конкурсі джазових піаністів (GreatAmericanJazzPianoCompetition).

Музикант майже сім років виступав з Kenny Garrett, а також мав честь розділити сцену з багатьма знаменитостями, наприклад, з Jackie McLean, Curtis Fuller і Bobby Hutcherson. У Вінниці тріо виступило в рамках світового туру на підтримку нового альбому, який присвячений блискучому джазовому піаністу McCoy Tyner. У залі зібралося безліч слухачів, які могли гідно оцінити нове звучання. Зараз Беніто багато гастролює по світу, граючи в клубах і на фестивалях.

Читайте також