Генномодифіковані люди: вінницький співак Олександр Онофрійчук записав ліричну рок-композицію «ГМО» та зняв кліп у Вінниці (ВІДЕО)
17:30 06.11.2019
253

Зірка «Голосу країни» та «Ліги сміху» Олександр Онофрійчук записав нову пісню, автором слів та музики якої є житомирянка Христина Піскова, та зняв на неї кліп у Вінниці. Композицію вже подали на участь у міжнародному конкурсі, - пише Вінниця.info.

«Я нещодавно виступав У Житомирі разом з національним оркестром. Після концерту до мене підійшла Христина і сказала, що вона шукає «роковий» вокал для своєї композиції, яку хоче подати на міжнародний конкурс й запропонувала мені заспівати цю пісню. Я сказав, що подумаю. Згодом вона надіслала мені слова пісні і аранжування. Я прослухав і зрозумів, що композиція мені дуже підходить. Вона лірична, що мені дуже імпонує. Тому вирішив погодитись», - розповідає Олександр.

Аби встигнути податись на конкурс цього року Олександр Онофрійчук разом зі своєю командою працювали майже цілодобово.

«Христина планувала подаватись на конкурс у 2020 році, адже цього року ми вже практично не встигали. На подачу заявки залишалось менше двох тижнів. Та я вирішив ризикнути і ми все таки встигли. Працювали майже безперервно. Я переробив трохи аранжування під свій вокал: щось забрав, щось добавив. Вийшла лірична рок-балада», -  каже співак.

Конкурс має кілька номінацій: пісня, відеокліп, вокальна партія. Композицію «ГМО» подали на номінації «пісня» та «вокальна партія».

«Ми хотіли відзняти відеоряд, бо за умовами конкурсу журі звертає увагу також і на кількість переглядів цієї пісні у ютюб. Тому я подзвонив до свого друга-відеографа і на щастя, він погодився. Знімали на відомій всім у Вінниці локації, на «хіміку». Погодні умови були нестерпними, вітер нас здував з тих пагорбів. Але це добавило потрібної атмосфери кліпу. Два дні монтажу і ось результат. Як на мене, за такий короткий час, ми отримали хорошу роботу. Та все ж подаватись вирішили у двох номінаціях», - говорить Олександр.

Композиція під назвою «ГМО» зачіпає важливі для сьогодення теми та наповнена символізом.

«Це пісня самотньої людини, яка шукає своє кохання. Та в той же час я співаю про те, що сьогодні не лише продукти генномодифіковані, а й люди», - відзначає виконавець.

Читайте також