«Сонячна красуня» з Вінниці стала переможницею титулованого конкурсу краси
14:01 14.05.2019
253

13 річна вінничанка Марія Гнатик упевнено здобула абсолютну перемогу у престижному міжнародному дитячому конкурсі краси INTERBRILLIANT WORLD Spring 2019, який проходив у Чехії.

Про це однією із перших з гордістю повідомила у соцмережі мати красуні, Тетяна Гнатик:

«Гнатик Марія стала абсолютною переможницею 1 місце у конкурсі Top Model INTERBRILLIANT WORLD Spring 2019 в номінації «Висхідна зірка», категорія 13-15 років для учасників з мінімальним досвідом участі в конкурсах (тобто новачки), 2 місце Росія, 3 місце Чехія. Слава Україні», – написала жінка.

Юна красуня перемогла не лише у номінації «Топ-модель», але й також отримала ще дві відзнаки: у конкурсі «Талант» за майстерно виконаний танець та за найкращий рок-образ у номінації «Кіт у мішку».

Що є особливим, Марія – перша за всю історію існування конкурсу учасниця з синдромом Дауна з України. Проте, сміливій і талановитій дівчинці вдалося  продемонструвати всьому світу, що мрії здійснюються, а на шляху до успіху потрібно бути впевненим, наполегливим і обов’язково вірити в себе та у свої сили.

Дівчинка ще з дитинства проявляла інтерес до сцену, любила виступати перед публікою і неодноразово була запрошена на модельні покази у різних містах України.

Тож коли Марії довірили представляти Україну у такому престижному міжнародному конкурсі, дівчинка була неабияк щаслива. Зі слів мами Тетяни, Марійка з особливою відповідальністю поставилася до своєї місії. Не шкодуючи сил, дівчинка щодня багато працювала.

І ось, нарешті, віра та наполеглива праця дівчинки увінчалися величезним успіхом.

Проте юна переможниця не збирається зупинятися на досягненому. Марійка планує продовжувати будувати модельну кар’єру, брати участь в інших конкурсах та підкорювати нові вершини.

Нагадаємо, «Жінка Вінниччини 2019»: організатори зібрали 450 тисяч гривень на лікування юного вінничанина.

Читайте також