У Вінниці показали перший дитячий будинок сімейного типу
17:21 29.12.2018
256

28 грудня заступник міського голови Вінницької міської ради Галина Якубович та представники соціальних служб відвідали дитячий будинок сімейного типу. Це перший подібний будинок у місті, який створили в рамках державної програми Галина Якубович привітала родину із прийдешніми новорічно-різдвяними святами від імені міської ради та виконавчого комітету.

Для сім’ї, яка тільки-но почала обживатися на новому місці, передали телевізор та диван. .

У дитячому будинку сімейного типу наразі виховується троє прийомних дітей. Будинок для родини придбали за  кошти державної субвенції та місцевого бюджету Це двоповерхова будівля у мікрорайоні Старе місто. Загальна площа будинку понад 250 квадратних метрів. У кожної дитини власна кімната. Біля будинку є садок, на подвір’ї – альтанки та гараж. Також є присадибна ділянка, де можна вирощувати городину.

«Будинок було придбано в рамках державної субвенції, яка вже другий рік поспіль за ініціативи Уряду була реалізована на місцях. В цьому році ми придбали за рахунок субвенції п’ять квартир, які були розподілені відповідно до черги особам  з числа сиріт, це діти від 18 до 23 років, а також ось цей будинок. Коли ми його вибирали, то дивилися, щоб у будинку було просторо, був зроблений перший ремонт. Ми вдячні тим, хто продав нам це житло, адже навіть деякі речі і іграшки вони тут залишили, деякі речі купили за кошти міського бюджету. Важливо, що така молода сім’я виявила бажання виховувати діток у одній великій родині. Добре, що дітки виховуватимуться у родині, а держава зі свого боку їх підтримує і надає житло», - розповіла заступник міського голови Галина Якубович.

Джерело: Вінницька міська рада

Читайте також