У Вінницькій області відбувся фестиваль колядок
14:31 12.01.2019
255

У м.Іллінці відбувся V Обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво», який вкотре зібрав кращі фольклорно-етнографічні та співочі колективи з колядками і щедрівками рідного краю, виробами народних майстрів та господинь, обрядовими хлібами та кутею з різних районів Вінниччини.

В Іллінцях такий захід відбувся вперше. Загалом, було прийнято рішення про зміну концепції фестивалю, який відтепер стане мандрівним та щороку проходитиме в іншому місці.

Цьогоріч у святі взяли участь фольклорні колективи Іллінецького, Оратівського, Липовецького, Немирівського, Гайсинського, Теплицького та Погребищенського  районів.  Крім цього, громади області презентували відвідувачам різдвяні світлиці.

Учасниками  «Різдвяного дива» стали артисти Вінницького академічного обласного театру ляльок «Золотий ключик», обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського та Вінницької обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича.

У рамках обласного фестивалю відбулась різдвяна хода гуртів колядників, а урочисте відкриття заходу розпочалося спільним виконанням колядок «Добрий вечір тобі…» та «Нова радість стала» за участю фольклорних колективів та керівництва області, керівників районів та міських голів.

Джерело: Новини Вінниці

Читайте також