"Чудеса стаються!". КУЖ вкотре організували "Ялинку мрій" для діток
17:10 21.12.2020
268

В рамках щорічної традиційної акції «Ялинка мрій» членкині Клубу успішних жінок Вінниця разом із БФ «Сонячна Країна» та керівницею Вірсавією Богославською навідалися з сюрпризами, вітаннями і подарунками до центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Організатори влаштували для діток неймовірне веселе свято з майстер класом, дискотекою, клоунами. Було радісно, по-сімейному тепло та зворушливо, адже дитячому щастю не було меж. Приємні емоції переповнювали абсолютно всіх.

А найголовніше, що цього дня дітки вкотре переконалися – чудеса стаються. Адже діти заздалегідь написали листи з побажаннями до Святого Миколая, і він передав їм усі подарунки, про які вони просили та мріяли.

Також гурток "Дизайн&Мода"на чолі з керівником Ларисою Шевчук організували майстер-клас з виготовлення різдвяних "Янголів мрії".

"Ялинка мрій" мабуть один з найулюбленіших наших проектів з КУЖ. Адже це свято дитинства, щастя, яскравих емоцій дітей та звісно приємних подарунків.

Спільно ми влаштували просто неймовірно круте свято з майстер класом, дискотекою, клоунами та головне виконали усі побажання дітей, які вони заздалегіть написали Святому Миколаю.

Дякую кожній з вас хто приєднався до здійснення дитячих мрій! - розповіла у Facebook очільниця вінницького осередку КУЖ Вікторія Гуменюк

Читайте також