Музиканти Nirvana відповіли на позов "хлопчика з обкладинки" свого альбому
19:00 25.12.2021
260

Юристи учасників гурту Nirvana Дейв Грол та Кріст Новоселич та вдови вокаліста колективу Курта Кобейна Кортні Лав подали заяву про відхилення позову мешканця Лос-Анджелеса "хлопчика з обкладинки" Спенсера Елдена. Він звинуватив музикантів у сексуальній експлуатації дітей, - про це повідомляє The Guardian.

Адвокати заявили два законодавчі акти, на які спирається Елден у своїй позовній заяві, має часові обмеження і робить скаргу недійсною через те, що була подана дуже пізно. Водночас музиканти заявили, що протягом 30 років Елден використав славу гурту в особистих цілях і за гонорари відтворював цю фотографію.

"У нього на грудях витатуйована назва альбому "Nevermind". Він з'явився на ток-шоу в комбінезоні, що імітує оголене тіло. Копії обкладинки альбому зі своїм автографом він виставляв на продаж на eBay, а також використав цю популярність, щоб знайомитися з жінками", — йдеться у заяві Nirvana, передає Complex.

А твердження Елдена про те, що на світлині зображено начебто насилля над дітьми адвокати вважають "несерйозним". На їхню думку, якщо ж поставитися до цього позову серйозно, то за "зберігання дитячої порнографії" доведеться залучити мільйони американців, які мають цю платівку вдома.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також