Хортиця - найкращий безбар'єрний туристичний об'єкт
14:30 20.12.2021
344

В Україні визначили переможців головної туристичної премії країни "Ukraine Tourism Awards 2021". Найкращим у номінації "Доступний туризм. Безбар’єрна культура" визнаний Національний заповідник "Хортиця". 

Відновлення об'єктів культурно-історичної спадщини на острові Хортиця в межах програми "Велика реставрація", що є складовою програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", розпочалося цього року. До цього численні об'єкти острова перебували у занедбаному стані. Всього за кілька місяців острів змогли перетворити на один із найпотужніших туристичних магнітів, при цьому доступ до його об'єктів забезпечений усім групам населення. 

Учасників конкурсу оцінювали у 14 номінаціях. Організатори конкурсу оцінювали роботу найкращих гравців ринку з продовження роботи в умовах пандемії, застосування нестандартних рішень, підвищення рівня обслуговування та приділенні уваги інклюзивному туризму.

Хортиця стала першим в Україні безбар'єрним островом, який можуть відвідати як батьки з колясками, так і люди з інвалідністю.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також