Мама загиблої Лізи з Вінниці вперше поділилася своїм болем через втрату доньки
13:35 08.08.2022
357

Мати, вбитої ракетою у Вінниці 4-річної Лізи, Ірина Дмитрієва у соціальних мережах наголосила, що російським окупантам немає пробачення за їхні дії.

Про це Ірина Дмитрієва написала у «Facebook». 

Дочку Ірина Дмитрієвої вбили у неї на очах, мама з дитиною йшли на заняття до логопеда, коли росіяни нанесли ракетний удар по Вінниці. Дівчинка загинула на місці, Ірину у тяжкому стані госпіталізували у лікарню.

"Майже місяць минув після жахливої трагедії. Мені здається, що Ліза чекає на мене вдома. Я на власні очі все бачила і пам'ятаю, але знаходжуся у іншій реальності. Не вірю... І не хочу жити у новій жахливій реальності", – пише Ірина.

Жінка згадує, що її донька була життєрадісною та навчила її безумовній любові.

«Моя любов, моя кохана дівчинка, ти була такою життєрадісною і навчила мене любити безумовно не зважаючи ні на що! Нажаль, так мало часу я була твоєю мамою, так мало... Ми обов’язково з тобою зустрінемося. Моє серце навіки з тобою, моя душа плаче. Кляті нелюди рашисти вбили тебе, і мене... Хай кожна сльоза українця стане смертельною отрутою для тисячі орків. Їм не має прощення, тільки жорстока смерть ворогам!», — написала Ірина. 

Також мати покійної Лізи подякувала небайдужим за підтримку. 

Нагадаємо, чотирирічна Ліза Дмитрієва загинула 14 липня внаслідок російського теракту.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також