Мер Чернігова Атрошенко і його політсила візьмуть участь у виборах в Раду від партії "УДАР Віталія Кличка"
20:03 31.07.2021
1049

Сьогодні Віталій Кличко та мер Чернігова Владислав Атрошенко підписали меморандум про об’єднання зусиль та спільну участь у виборах на платформі «УДАРу».

Документ передбачає напрацювання спільної позиції щодо відповідей на ключові виклики та захисту базових цінностей українського суспільства. Також передбачена спільна діяльність, в тому числі - через партійні організації і представників в органах місцевого самоврядування.

 

"Зазначених в меморандумі цілей сторони домовилися досягти, зокрема, через їх спільну участь в загальнонаціональних виборах на базі політичної партії" УДАР Віталія Кличка ", - йдеться в меморандумі.

При підписанні меморандуму Кличко зазначив, що співпраця спрямована на вирішення проблем, які найбільше турбують людей. "Сьогодні людей турбують бідність, коронавірус, несправедливі тарифи, захмарні ціни, війна. Може Чернігів або Київ впоратися з такими викликами самостійно? Навряд чи. Саме тому ми консолідуємось", - підкреслив лідер "УДАРу".

Атрошенко зазначив, що об'єднання політсил - це продовження співпраці з Кличком. "Ми спільно працювали багато років у місцевому самоврядуванні. Кличко - з 2014 року мер столиці і добре знає всі проблеми і виклики, які стоять перед українським містами, але не наважуються десятиліттями ... Політична партія" Рідний дім "простягає руку підтримки політичної партії" Удар " , щоб продовжувати разом наші добрі справи в ім'я відродження України ", - заявив він.

 

Video file
Автор: Маргарита Грабова
Читайте також