Міністр оборони США обговорив ситуацію на кордоні Росії та України з колегами у Європі
09:32 10.11.2021
261

Міністр оборони США Ллойд Остін стурбований повідомленнями про стягування Збройних сил Росії до кордону з Україною. Глава Пентагону обговорює ситуацію з колегами в Європі.

Про це заявив на брифінгу речник Пентагону Джон Кірбі.

«Ми продовжуємо стежити за ситуацією… Міністр, як і раніше, стурбований цим нарощуванням сил, ми продовжуємо уважно стежити за цим. Він (Остін – ред.), як і раніше, підтримує контакти з представниками військового керівництва високого рангу тут, в Пентагоні, а також в Європі», - сказав Кірбі.

За даними Головного управління розвідки Міноборони, станом на початок листопада 2021 року біля українського кордону і на тимчасово окупованих територіях Російською Федерацією зосереджено угруповання військ (сил) загальною чисельністю близько 90 тисяч осіб.

Американське видання Politico напередодні оприлюднило нові супутникові фотографії, які, за його даними, підтверджують нещодавні повідомлення про те, що Росія знову накопичує війська і військову техніку на кордоні з Україною.

Раніше кілька джерел, у тому числі авторитетне американське видання The Washington Post, написали, що останніми тижнями Росія відновила переміщення техніки та військових до кордону з Україною.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також