Моторошний фейк: росіяни кажуть наче СБУ "збирає тіла жінок та дітей" для імітації авіанальоту
16:30 12.05.2022
264

кремлівська пропаганда знову почала активно поширювати дезінформацію про нібито підготовку українськими спецслужбами провокацій.

Про це Служба безпеки України повідомляє в Телеграмі.

Цього разу ворог вкинув в інформаційне поле фейк про те, що у Дніпрі "СБУ зобов'язала головлікарів обласних медустанов вивезти до лікарні імені Мечникова тіла жінок та дітей, померлих від нещасних випадків та хвороб".

За версією пропаганди кремля, їх планується доставити на один із соціальних об'єктів міста, де нібито буде зімітований наліт російської авіації.

"Цинізм ворожої пропаганди просто зашкалює. Всерйоз коментувати чергову вигадку немає сенсу. Адже причина таких заяв очевидна - рф намагається будь-що зняти з себе відповідальність за військові злочини. І робить це заздалегідь, часто таким чином анонсуючи власні "операції", - зауважили в СБУ.

У Службі безпеки України наголосили, що весь світ розуміє: саме російські військові регулярно обстрілюють українські міста, вбивають цивільних, ґвалтують жінок на тимчасово захоплених територіях, вивозять дітей до фільтраційних таборів, катують чоловіків.

"Це не "імітація", а реальність, з якою ми боремося щодня. І покарання за такі злочини буде таким же реальним і максимально дієвим", - підкреслили в СБУ.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також