МЗС України закликає громадян не їхати на відпочинок до Туреччини
16:01 31.07.2021
343

“З урахуванням непрогнозованого подальшого розвитку надзвичайної ситуації закликаємо громадян України утриматися від поїздок до уражених стихією регіонів”, - зазначило відомство.

Міністерство поінформувало, що 28 липня аномально високими температурами повітря були спровоковані й розповсюдились лісові пожежі в південно-західних провінціях Анталія, Адана, Мерсін та Мугла, які є популярними напрямками для відпочинку українських туристів.

"До боротьби з пожежами залучено всі наявні протипожежні ресурси Туреччини. Є жертви серед місцевого населення, постраждали та перебувають під загрозою окремі об'єкти туристичної інфраструктури в містах Бодрум, Мармарис тощо", - зазначили в МЗС.

Раніше президент України Володимир Зеленський висловив співчуття своєму колезі Реджепу Ердогану у зв'язку з масштабними пожежами в Туреччині та зазначив, що в п'ятницю Україна відправить до Туреччини пожежний літак із допомогою.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Міністерство закордонних справ України опрацьовує сценарії повернення українців на випадок погіршення ситуації з лісовими пожежами в Туреччині.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також