На Вінниччині чоловік за гроші «знімав» авто з військового обліку - слідчі перевіряють усіх причетих
15:05 18.06.2024
258

На Вінниччині чоловік  перереєстровував у в сервісному центрі транспортні засоби, які перебували на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Звичайно, робив це за гроші. Зловмисника затримано, на час слідства він перебуватиме під домашнім арештом.

У фігуранта слідчі вилучили 5 000 гривень, які він отримав за свої «послуги», та пакет документів на автомобіль, що він обіцяв зняти з військового обліку. Також правоохоронці виявили за його місцем проживання інші речові докази, що свідчать про інші аналогічні злочини, зокрема, доручення, договори купівлі продажу автомобілів та 3 000 доларів, - повідомялють у ГУНП у Вінницькій області.

Відомо, що зловмиснику 50 років, він мешканець Вінницького району.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 114-1 (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України.  Чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.

Також правоохоронці перевіряють понад 30 фактів перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів у територіальному сервісному центрі на підставі підроблених документів.

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також