На Вінниччині провели виїзне засідання Комітету Верховної Ради – говорили про створення Університетських клінік
10:00 30.06.2022
369

На Вінниччині відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України на якому зокрема обговорювали медичну галузь області та створення університетських лікарень для підготовки кваліфікованих працівників, - про це повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Під час робочої поїздки по області, члени Комітету, разом з керівниками області, відвідалихірургічне та ортопедично-травматологічне відділення лікарні ім. М.І.Пирогова, реконструйований міжрегіональний опіковий центр, а також оновлене у 2021 році відділення хронічного гемодіалізу таЦентр нефрології і діалізу. Окрім того, ознайомилися з роботою перинатального центру ІІІ рівня.

Після огляду зазначених медичних закладів відбулось засідання Комітету ВРУ з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхуванняза участі Начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова, голови обласної Ради Вячеслава Соколового, Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

«Населення мусить отримувати доступну, якісну та високотехнологічну допомогу. Втім, ми мусимо розуміти, що державне фінансування найближчі 10 років буде спрямовано на відновлення зруйнованої медичної інфраструктури. Тому ми з вами, як ніколи раніше, мусимо раціонально використовувати наявні ресурси»,- зауважив Голова Комітету ВРУ Михайло Радуцький.

Михайло Радуцький також відзначив високий рівень надання медичних послуг на Вінниччині:

«Вінницька область – перша область, де ми не почули скарг від людей про те, що потрібно додатково щось оплачувати. У вінницькій лікарні відкрито відділення гемодіалізу, але потрібно працювати над розвитком напрямку трансплантації, яка нарешті є в Україні».

Окрім того, очільник профільного комітету зазначив, що важливо звернути увагу на розвиток реабілітаційної медицини та створення університетських лікарень для підготовки кваліфікованих працівників.

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також