Начальник Вінницької ОВА привітав спортсменів області з успішними виступами на європейських чемпіонатах
13:16 24.06.2024
312

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації привітав спортсменів Вінниччини з видатними результатами на чемпіонатах Європи. Він відзначив, що наші легкоатлети, які входили до складу національної збірної команди України з сумо U15 та U18, досягли чудових результатів:

• Іван Кирилюк здобув 1 місце у ваговій категорії до 75 кг.
  • Валерія Іжаківська зайняла 1 місце у ваговій категорії до 60 кг, а також 2 та 3 місця в абсолютній ваговій категорії.
  • Ілля Гуменюк здобув 2 місце у ваговій категорії до 45 кг.

Змагання проходили з 21 по 23 червня у Польщі, і в командному заліку Україна посіла почесне 2 місце.

Також з 15 по 23 червня в Греції відбувся чемпіонат Європи U17 з важкої атлетики, де вінничанин Михайло Новосад здобув бронзову медаль у поштовху.

"Пишаємося нашими спортсменами! Ви прославляєте не лише область, а й Україну! Дякую тренерам за виховання переможців! Бажаю подальших успіхів і нових досягнень," - написав Сергій Борзов.

Автор: Павло Перушко