«Нова пошта» запустила новий сервіс, який дає право забрати посилку іншій людині
19:30 19.10.2022
253

«Нова пошта» запустила новий сервіс «Інший отримувач», який дає змогу доручити отримання посилки іншій людині, «якій ви довіряєте». 

Сервіс доступний для посилок із поштоматів і відділень з оголошеною вартістю до 30 тисяч гривень. Замовити сервіс «Інший отримувач» може тільки отримувач і винятково через мобільний застосунок. Але якщо посилку замовлено «Особисто в руки», то змінити отримувача неможливо.

Як це працює:

  • Знайти необхідну посилку в пункті «Мої посилки»;
  • У розділі «Керування посилкою» обрати сервіс «Інший отримувач».
  • Вказати номер телефону людини, якій надаєте право отримати посилку, і натиснути «Доручити».
  • Автоматично людина отримає пуш-повідомлення у свій мобільний застосунок «Нової пошти», що їй надали дозвіл на отримання посилки. Якщо в довіреної особи не встановлений мобільний застосунок НП, то вона отримає повідомлення у вайбер або на телефон.

Щоб отримати довірену посилку у відділенні, необхідно повідомити оператора, що використовуєте сервіс «Інший отримувач», назвати спеціальний код і номер посилки, який прийшов у повідомленні.

Право на отримання посилки можна скасувати. Для цього необхідно в мобільному застосунку знайти потрібну посилку й у розділі «Керувати посилкою» натиснути «Скасувати довіреність».

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також