Олімпійські ігри 2020: Еліна Світоліна не змогла вийти у фінал та боротиметься за бронзу
15:30 29.07.2021
299

Перша ракетка України Еліна Світоліна не зуміла вийти у фінал одиночного розряду на Олімпіаді в Токіо.

У двох сетах Світоліна поступилася чеській тенісистці Маркеті Вондрушовій.

Лідерка збірної України з тенісу в Токіо оновила найкращий результат в кар’єрі на Олімпійських Іграх. Світоліній вдалося вийти у півфінал, що означало для неї можливість поборотися за нагороди на Олімпіаді.

На старті першого сету Світоліна та Вондрушова обмінялися брейками. Але згодом чешка вийшла вперед — за рахунку 2:2 вона зробила ще один брейк на подачі українки, після чого втримала перевагу та виграла перший сет.

Друга партія розпочалася для Світоліної також непросто. Вондрушова використала брейк-поїнт у другому геймі, після чого виграла ще один та вийшла вперед — 3:0.

Еліна намагалася відігратися та вкотре на турнірі в Токіо зробити камбек. Проте чеська тенісистка діяла майже безпомилково та втримала перевагу, довівши справу до перемоги в другому сеті та матчі.

В суботу переможниці розіграють золоту і срібну медалі Олімпіади. Ті, хто програв, змагатимуться за "бронзу".