Остання країна НАТО підтвердила участь у Кримській платформі
16:00 20.08.2021
261

Ісландія стала останньою країною НАТО, яка підтвердила участь у Кримській платформі. Про її участь заявив на брифінгу заступник глави Офісу президента Ігор Жовква.

Вчора повідомлялося, що в Кримській платформі братимуть участь 44 країни та організації, зокрема 29 із 30 країн НАТО.

"За добу з'явилася ще одна країна, яка підтвердила свою участь у саміті Кримської платформи. Це Ісландія. Член НАТО", – сказав Жовква.

За його словами, Ісландія буде представлена на рівні свого посла в Україні.

"Таким чином у нас зараз є 45 іноземних делегацій, які будуть представлені на саміті. До кінця дня очікуємо ще одну країну", – додав він.

Жовква нагадав, що Росія намагалася зробити все, щоб саміту не було. За його словами, вчора після оголошення учасників Кримської платформи РФ знову почала звертатися з погрозами до столиць, які будуть представлені на саміті.

"Я впевнений, що до останньої хвилини перед початком саміту така робота проводитиметься. Але ми впевнені, що всі наші партнери та друзі на саміт приїдуть", – підсумував він.

  • 23 серпня 2021-го в Україні повинен відбутися перший саміт Кримської платформи – міжнародного майданчика з деокупації півострова.
  • Президент США Джо Байден і віцепрезидентка Камала Гарріс не приїдуть на саміт Кримської платформи. США представить міністр транспорту Піт Буттіджедж, якого в ОП називають "зіркою, що сходить на політичній арені США".

Джерело

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також