За вагомий особистий внесок у розвиток української науки, зміцнення державності, сумлінне виконання професійного обов’язку, а також за значні заслуги перед Україною почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно науковцям Вінницького національного технічного університету.
Нагороди отримали професор кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем, доктор технічних наук Сергій Павлов та завідувач кафедри інформаційних радіоелектронних технологій і систем, доктору технічних наук Олександру Осадчук.
Про це повідомляють у пресслужбі ВНТУ
Це високе державне визнання є свідченням багаторічної плідної наукової та педагогічної діяльності вчених, їхнього вагомого внеску у розвиток науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, зміцнення наукового потенціалу України та впровадження інноваційних технологій, - зазначають в університеті.
Колеги привітали Сергія Павлова та Олександра Осадчука з почесним званням та побажали їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових наукових звершень, творчого натхнення та подальших успіхів на благо університету й України.
До речі, урочиста церемонії нагородження відбулася 26 червня, напередодні 30-ї річниці прийняття Конституції незалежної України.