Перші пари одружилися через додаток "Дія": бета-тестування триває
16:43 24.06.2024
255

Перші пари вже одружилися через додаток "Дія", і наразі на бета-тестування цієї функції зареєструвалися понад 5 тисяч закоханих. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Шлюб через відеозв'язок – це справжня революція у сфері державних послуг. Цими вихідними три пари одружилися в "Дії". Бета-тестування завжди трепетний та відповідальний процес, тому команда "Дії" провела вихідні у цифровому ДРАЦСі", – зазначив міністр.

Першими, хто одружився через додаток, стали активіст, військовий і народний депутат Роман Лозинський та фахівчиня із соціальних та поведінкових комунікацій, викладачка УКУ Світлана Кісільова.

"Ця пара була разом під час розпису, бо, окрім любові одне до одного, має пристрасть до інновацій. Вони стали першими, хто одружився через "Дію", як справжні ранні приймачі нововведень. Спочатку ми вважали, що ключовою аудиторією послуги будуть пари на відстані, а Роман та Світлана поєднали онлайн-церемонію з офлайн-весіллям, що можна взяти на замітку", – зазначив Федоров.

Міністр додав, що загалом на бета-тестування зареєструвалися 2,5 тисячі пар, і вже скоро сервіс буде доступний для всіх.

"Україна – перша країна у світі, де не треба буде йти до ДРАЦС, щоб сказати коханій людині "Так". Перша країна у світі, яка дозволяє одружуватися парам на відстані, незалежно від того, чи це різні міста, чи материки", – підкреслив він.

Нагадаємо, що наприкінці минулого місяця у "Дії" запустили бета-тестування шлюбу через відеозв'язок.

Автор: Павло Перушко
Читайте також