Підводні стрільби та залучення авіації: у Чорному морі провели масштабні навчання
17:30 08.07.2021
259

На території Тендрівської коси, що в Чорному морі, відбулися міжвідомчі навчальні збори із фахівцями водолазної підготовки різних військових та правоохоронних формувань України. Як це було, показали у Національній гвардії України, передає I Like News з посиланням на УНН.

Бойові плавці тренувались орієнтуватися за сигналами, буксирувати , вести вогонь під водою зі спеціальної підводної зброї та знешкоджувати ворога. Також водолази практикувалися у “захопленні” морського судна за допомогою спеціального обладнання, десантуванні плавців із плавзасобів та повітряного судна, піднятті на штурмовому ходу.

Участь у навчаннях взяли бойові плавці Національної гвардії України, Військово-морських сил, Сил спеціальних операцій ЗСУ та Державної прикордонної служби.

Основними задачами підрозділів ОЗСП Нацгвардії, які спеціалізуються на водолазній підготовці, є протидиверсійна охорона гідротехнічних об’єктів, акваторій, антитерор, спеціальні дії на воді, тобто, в цілому — захист від диверсійно-терористичних загроз пов’язаних з водним середовищем.

Водолазні підрозділи Нацгвардії уже не вперше беруть участь у навчаннях такого типу. Зокрема, щороку водолазні групи НГУ беруть участь у різноманітних вітчизняних та багатонаціональних навчаннях, зокрема Sea Breeze.

Навчання Sea Breeze-2021 проводяться у Чорному морі по 10 липня.

Читайте також