Депутата Європарламенту від Угорщини спіймали на нелегальній гей-вечірці.
11:45 02.12.2020
264

Депутата Європарламенту від Угорщини спіймали на нелегальній гей-вечірці.

Член правлячої в Угорщині правоконсервативної партії «Фідес» і депутат Європарламенту Йозеф Сайер пішов у відставку після того, як був затриманий на нелегальній секс-вечірці, що відбулася в Брюсселі в розпал локдауна. Про це пише Brussels Times.

Інцидент стався 27 листопада. На вечірці, яка пройшла в одному з барів в центрі міста, були присутні щонайменше 25 осіб, у тому числі принаймні два європейські дипломати. Це були переважно чоловіки, деякі з них були напівголі або повністю оголені. За словами журналіста Euronews Даррена Маккефрі, це була саме гей-вечірка, а місцеве ЗМІ з посиланням на джерела охарактеризувало це як «груповий секс».

Під час рейду поліції Сайер намагався втекти через вікно по водостічній трубі. При ньому були виявлені наркотики - таблетка екстазі. За словами представника брюссельської прокуратури, руки чоловіка були в крові - по всій видимості, він поранився, намагаючись сховатися від правоохоронців.

59-річний Сайер визнав провину і вибачився за своє безвідповідальну поведінку.

«Прошу вибачення, що порушив правила зборів. Це було безвідповідально з мого боку, я готовий понести покарання. Поліція стверджує, що знайдена таблетка екстазі. Вона не моя. Не знаю, хто і як це туди поклав », - сказав Сайер, додавши, що пропонував поліцейським на місці пройти тест на наркотичне сп'яніння.

 

Всім учасникам призначені штрафи за порушення карантинних заходів в розмірі 250 євро.

Сайер несподівано оголосив про свою відставку 29 листопада - ще до того, як про незаконну вечірку дізналися ЗМІ. Тоді він пояснив своє рішення тим, що «не може більше справлятися з тиском і втомою від щоденної політичної боротьби». За його словами, рішення було прийнято «після довгого періоду роздумів».

Автор: Анна Макарчук
Читайте також