Геннадій Ткачук: «Чим завинили львів’яни, що Садовий зовсім не дбає про місто?»
08:38 23.06.2017

Мер Львова Андрій Садовий за 11 років свого перебування на посаді міського голови так і не зумів впоратися з проблемою вивезення та переробки побутових відходів. Натомість, розуміючи свій провал у господарчому плані, він обрав тактику звинувачення у цьому центральної влади.

Про це заявив народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі телеканалу Еспресо.

-          Андрій Садовий позиціонував себе як чудового господарника, використовуючи гасло «візьми і зроби», а коли йому пропонували стати прем’єром, він відмовився, бо розумів що не впорається, і дякувати Богу, що так зробив. 11 років людина очолює Львів, і ситуація зі сміттям - це проблема не одного дня. Півроку тому ми чули як пан Садовий зухвало заявляв з екранів телевізорів про те що, він це сміття буде вивозити у Францію, Польщу, Німеччину, і розповідав, що все буде добре. І на той час він не вимагав від президента та від уряду допомоги. Чим же завинили львів’яни, що Садовий сьогодні зовсім не дбає про місто? – сказав Геннадій Ткачук.

Як зазначив нардеп, для вирішення сміттєвого питання уряд вже запропонував земельну ділянку, але Андрій Садовий створив цілу комісію для того, щоб визнати, що ця ділянка непридатна.

- В цей же час львівське сміття їздило по всій країні – під Донецьк, в Умань, у Вінницю та інші міста. Хіба сподобається це якійсь громаді? Натомість пан садовий зрозумів, що це питання не вирішується господарницьким шляхом, і він вирішив іти в атаку: голодування, пікетування, замість домовлятися з містами, мерами, міськими громадами, щоб якимось чином врегулювати питання вивозу сміття, - зазначив Геннадій Ткачук. - Уряд виділяє 50 мільйонів, щоб сьогодні вирішити цю проблему. Чому Садовий цього не робить? А саме головне, що на сьогоднішній день у Львова є кошти. 350 мільйонів лежить на рахунках. Може їх треба було пустити на облаштування сміттєсортувальних станцій? Все це говорить про те, який з Садового господарник. Що стосується політичної складової, наголошую: Садовий і його команда, розуміючи що треба виходити з ситуації (а в нього є фракція Самопомочі, яка заявляє про свою опозиційність, в нього були і більші амбіції, напевно, в політичній площині, а ситуація зі сміттям зводить нанівець всі його прагнення в майбутньому як політичного гравця, бо всі зрозуміли, що він ладу не може навести у Львові, не кажучи вже про область та всю країну), перейшли в наступ і оголосили голодування під адміністрацією президента. Але що має Президент чи Прем’єр до львівського сміття???

Підсумовуючи свій виступ, нардеп висловив переконання, що проблему з львівським сміттям буде розв’язано найближчим часом, адже Володимир Гройсман заявив, що уряд надасть допомогу у вирішені цього питання.

Читайте також