ОПЗЖ ініціює імпічмент президента Зеленського
13:32 03.02.2021
258

Нагадаємо, вчора президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів з 2 лютого персональні санкції Ради національної безпеки (РНБО) проти правої руки Віктора Медведчука Тараса Козака. У тому числі мова йде і про анулювання ліцензій належних йому телеканалів (112, NewsOne, ZIK).

Пізніше президент Зеленський прокоментував санкції, заявивши, що Україна не підтримує пропаганду, фінансовану агресором. Його прес-секретар Юлія Мендель також пояснила анулювання ліцензій зазначених телеканалів тим, що вони стали інструментом пропаганди в руках Росії.

Разумков заявив, що санкції проти каналів Медведчука – це погано.

Так спікер Верховної Ради України прокоментував свою відмову підписати рішення РНБО проти правої руки Медведчука Тараса Козака. Разумков вважає, що покарати його можна було за допомогою українського законодавства, не застосовуючи санкцій.

У той чамиий час фракція "Опозиційна платформа - За життя" ініціює імпічмент президента України Володимира Зеленського, про що заявив народний депутат, співголова партії "ОПЗЖ" Вадим Рабінович.

"Сьогодні вперше за всю історію існування незалежної України було відключено відразу три провідні телеканали... Існування демократичної незалежної України під загрозою. Найближчим часом ми проведемо надзвичайний з'їзд партії, який визначить наші подальші кроки... Ми ініціюємо процедуру імпічменту президента Зеленського, який познущався з виборців, із країни", - сказав Рабінович, виступаючи з трибуни Верховної Ради в середу.

 

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також