В Україні запустили мобільний додаток PolitScanner, який сканує обличчя політиків та відразу показує їх доходи, діяльність і біографію.
17:10 10.10.2020
261

Одеський осередок громадської організації «Інститут політичної інформації» запустив мобільний застосунок PolitScanner, який допомагає виборцю дізнатися про доходи, діяльність та біографію політика. Для цього потрібно навести камеру на його обличчя.

Про це повідомив регіональний представник організації Павло Колотвін.

За його словами, тепер можна не шукати інформацію про кандидата в Google, а навести камеру на його зображення (в тому числі листівки, плакати, сітілайти тощо) та швидко отримати інформацію про нього.

Активісти зазначають, що працювали над створенням мобільного застосунку протягом року та хотіли зацікавити молодь і активних громадян до політичних процесів в Україні. За їхніми словами, таке рішення є «першим у світі прикладом використання сучасних технологій у політичних процесах».

Зараз застосунок доступний у 13 містах України: в Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Києві, Маріуполі, Миколаєві, Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Луцьку, Тернополі та Кривому Розі. Водночас у громадській організації працюють над тим, щоб розширити список міст. 

Автор: Наталя Божко
Читайте також