Кличко: "Тримати Саакашвілі за ґратами – неправильно і несправедливо. Мають бути знайдені правові рішення, щоб його звільнити"
12:01 15.10.2021
258

Тримати колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі у в‘язниці – неправильно і несправедливо. І мають бути знайдені правові рішення, щоб його звільнити. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

«У столиці Грузії сьогодні відбулися акції протесту з вимогою звільнити із в’язниці колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. – Він 13 днів голодує за ґратами. Відзначу головне: Саакашвілі для Грузії і для пострадянського простору – особистість історична, яка втілила реформи, що докорінно змінили Грузію і репутацію цієї країни в світі, – підкреслив Кличко. – Безумовно, на цьому шляху у Міхеіла було чимало помилок. Але не помиляється той, хто нічого не робить. Я вважаю, що тримати Саакашвілі за ґратами – неправильно і несправедливо. І мають бути знайдені правові рішення, щоб його звільнити.  Бо такий розвиток подій – якщо Міхеіл залишиться у в’язниці- принесе Грузії більше негативу, ніж позитиву. Я говорю це, як людина, яка любить Грузію і завжди її підтримувала», – наголосив Віталій Кличко.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також