Заступнику начальника управління Міністерства оборони України повідомлено про підозру у хабарництві
18:00 21.12.2021
270

Заступнику начальника управління Міністерства оборони України повідомлено про підозру у пропозиції хабаря у 24 млн грн директору Департаменту внутрішнього аудиту Міноборони за позитивний висновок аудиторської перевірки, - про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Як зазначається, за дорученням міністра оборони здійснюється аудит виконання приватною юридичною особою зобов’язань за контрактом щодо облаштування об’єкту спеціального призначення "Єдиний центр безпеки Центрального управління безпеки військової служби Збройних сил України".

Позитивний висновок аудиту дозволив би приватній компанії отримати повну суму оплати за укладеним контрактом, загальна вартість якого становить понад 400 млн грн, та претендувати на укладення наступних договорів щодо облаштування інших частин системи.

Зарплати в "конвертах" та інші тіньові схеми: названо суму удару по Україні. На сьогодні дії особи кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також