Ігор Ткачук став переможцем рейтингу «100 найвпливовіших одеситів»
16:08 04.09.2019
256

Керівник Одеської філії державного підприємства Адміністрація морських портів України Ігор Ткачук став лаурeатом щорічного рeйтингу «100 найвпливовіших одeситів».

Участь в конкурсі взяли 409 претендентів, а голосування проходило в режимі онлайн. П’ятий щорічний рейтинг «100 найвпливовіших одеситів», організований благодійним фондом «Журналісти за демократію» спільно з інформаційним агентством «Одеса-медіа».

Дякуючи за відзнаку Ігор Віталійович зауважив, що нагорода по праву належить кожному працівнику державного підприємства. - Сьогодні в Одеському порту працює єдина команда однодумців. Одеські портовики – це люди, які професійно виконують поставлені завдання й роблять свій щоденний вклад у розвиток підприємства, - сказав Ігор Ткачук.

- За минулі роки нам вдалося приступити до реалізації ряду важливих для держпідприємства проектів після завершення яких, порт буде отримувати додатковий прибуток. Окрім того, завдяки злагодженій роботі портовиків нам вдалось збільшити обсяги перевалки на 16%. А зростання показників в свою чергу покращує соціальну складову кожного працівника, що є пріоритетним для нас. Ця нагорода - символ того, що Одеський порт розвивається, працює в правильному напрямку, а саме важливе, що наші підлеглі підтримують нас у наших починаннях.

Читайте також
В Одесі вибухнув поштомат
Кримінал
вчора, 14:31
В Одесі вибухнув поштомат