В Одесі Куликове поле та площа Соборна відкриті для громадян (ФОТО)
11:04 02.05.2021
315

Як повідомили на Офіційному сайті Національної поліції в Одесі Куликове поле та площа Соборна відкриті для громадян. Зараз там несуть службу посилені наряди поліцейських та гвардійців, які слідкують за публічним порядком.

Нагадаємо: перед початком заходів, пов’язаних із подіями, що сталися в місті у 2014 році, площі перевіряли поліцейські-вибухотехніки на наявність небезпечних предметів.

Вхід на Куликове поле та вихід з нього здійснюється через «фільтраційні» пункти, де відвідувачів перевіряють на наявність небезпечних та заборонених предметів. Встановлені вони з боку Італійського бульвару та на перетині вулиць Канатної й Пироговської. Просимо з розумінням поставитися до превентивних заходів, їх єдина мета - забезпечити правопорядок та безпеку громадян.

Нагадуємо про дію карантинних правил, затверджених постановою № 1236 Кабінету Міністрів України, та заборону використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та георгіївських (гвардійських) стрічок.

Читайте також