В Одесі затримали озброєну злочинну групу, яка займалася сутинерством
15:42 10.09.2017
255

У поліції порушили кримінальну справу за даним фактом, проводиться розслідування

9 вересня одеські правоохоронці затримали злочинну групу, члени якої займалися сутенерством та звідництвом на території міста і області. Про це повідомили в Департаменті боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми. Як встановили правоохоронці, організатор злочинної групи орендував квартиру в центрі міста і підшукав жінок, які дали згоду надавати сексуальні послуги за грошову винагороду. Після цього він розмістив відповідну рекламу в інтернеті.

Крім того, зловмисник знайшов ще трьох громадян, розподіливши між ними обов'язки. Так, один з них відповідав за охорону і перевезення повій. Ще один пособник керував і контролював дії "нічних метеликів", забезпечуючи їх прибуття до клієнтів. Ще одна жінка з числа повій збирала гроші за надання інтим-послуг її "колегами" і передавала їх адміністратору. Вона вела відповідні обліки і звітувала перед своїм "керівництвом".

Варто відзначити, що в злочинній групі суворо дотримувалася "трудова дисципліна", а також діяла система штрафів.

В ході реалізації матеріалів досудового розслідування всі члени злочинної групи затримані. Під час проведення обшуків силовики виявили та вилучили пістолет і револьвер травматичної дії (без необхідних дозволів), комп'ютерну техніку, банківські картки та мобільні телефони (які використовувалися для вчинення злочинів) та копії особових документів.

В даний час організатору злочинної групи та адміністратору оголошено підозру за статтею 303 КК України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією).

Читайте також