В Одеському морському порту відмінили стягнення канального збору з суден
12:34 18.09.2017

В Одеському морському порту відмінили стягнення канального збору з суден, які заходять на територію порту. Мова йде про судна, що прямують до причалів Карантинної, Каботажної, Нової та Ланжеронівської гаваней та не проходять Підхідним каналом в один кінець або перетинають канал в одній чи в декількох точках й не використовують його за цільовим призначенням.

Дане розпорядження було підписано 14 вересня.

Спрощення в роботі підприємства та прийняття цього рішення відбулось завдяки Прем'єр-Міністру України Володимиру Гройсману, Міністру Інфраструктури України Володимиру Омеляну, в. о голови ДП "АМПУ" Райвісу Вецкагансу, а також завдяки активній роботі керівництва ОФ ДП "АМПУ".

Керівництво державного підприємства зазначає, що рішення прийняли для виконання доручення та приведення розпорядчих документів ОФ ДП "АМПУ" у відповідність до вимог чинного законодавства та документів ДП "АМПУ".

Начальник Одеської філії державного підприємства Адміністрації морських портів України Ігор Ткачук зазначив, що дане рішення сприятиме розвитку підприємства.

- Сьогодні нам вдалось вирішити ще одне проблемне питання, яке виникло більше року тому, - сказав Ігор Ткачук. - Розпорядження, щодо відміни канального збору дозволить збільшити кількість суден, які заходитимуть у гавань та спростить систему проходження суден. Для мене, як для керівника, пріоритетними завданнями в роботі підприємства залишаються прибутковість та прозорість роботи. Ми впроваджуємо проекти, які спростять систему та сприятимуть збільшенню кількості та якості робіт та послуг в порту.

Нагадаємо, раніше на території підприємства розпочав свою роботу "АutoHUB", який функціонує в режимі єдиного вікна для розмитнення вживаних іноземних автомобілів, які доставляються морем.

Читайте також