Чергову прем’єру Барського МХАТу покажуть онлайн
20:12 08.10.2020
292

15 жовтня композицію «Кохання як воно є» поціновувачі мали б побачити на сцені Барського будинку культури, але через пандемію коронавірусу прем’єру викладуть у соцмережах, аудіозапис транслюватимуть по радіо, розповідає Суспільне

Літературно-музична композиція "Кохання, як воно є" базується на творах відомої  поетеси-вінничанки Світлани Травневої, а провідні ролі виконують п’ятеро акторів Барського аматорського театру, що мають вади зору. Щоб виконавці могли відчути, що відбувається на сцені,  постановники застосовують квадрозвук. Крім того, аби слабозрячі актори вивчили текст, вірші для них друкували крупним шрифтом, незрячим – записували аудіо, а ті — писали їх шрифтом Брайля.

Даний сценічний експеримент вдалося втілити завдяки проєкту«Театр Рівності», метою якого стало включення до культурного процесу людей з порушенням зору засобами театрального мистецтва та підвищити у суспільстві рівень толерантності до людей з інвалідністю, йдеться на сторінці проекту.

«Театр Рівності»  виграв конкурс від Українського культурного фонду у номінації «Інклюзивне мистецтво», обійшовши Івано-Франківський національний театр і київський «Театр на Подолі».

Фото: Suspilne.media

Читайте також