П’ятий фестиваль «Вінниця – Столиця УНР» дебютує в онлайн-форматі
19:24 07.10.2020
258

Зважаючи на епідемічну ситуацію, останнім часом чимало культурно-мистецьких, освітніх подій та проєктів трансформуються в online-формат, не став винятком і щорічний фестиваль «Вінниця – Столиця УНР», про це повідомив на своїй сторінці  «Центр історії Вінниці».

Організатори зазначають, що цьогоріч гасло «На Покрову до Вінниці!» набуде віртуального характеру, адже щорічний фестиваль «Вінниця – Столиця УНР» у 2020-му вимушено трансформується в online-формат. Фестиваль триватиме з 14 жовтня по 1 листопада. 

— Ми приготували для вас низку заходів, об’єднаних темою української мрії про Свободу . 
Також з прикрістю повідомляємо, що цьогоріч військово-історична реконструкція не відбудеться через існуючі карантинні обмеження. Ми планували ряд вуличних заходів звичного формату, однак гіркий досвід декількох скасованих фестивалів цього сезону переконав нас відкласти цей задум. Ми щиро вдячні реконструкторам з усіх куточків України, які ці 4 роки незмінно приїздили до нашої тимчасової столиці та створювали виняткову атмосферу Визвольних змагань на вулицях нашого міста. Впевнені, коли мине прихована загроза, ми зустрінемося у Вінниці знову!— підсумовують в «Центрі історії Вінниці».
До речі, щопонеділка на Facebook сторінці «Центру» – анонси тижневих подій. Крім того, стежити за анонсами фестивалю можна за хештегом #Вінниця_Столиця_УНР

Читайте також