Через пaндемію нa Вінниччині зaкрили кінотеaтр
12:32 31.03.2021
351

Через пандемію у Ладижині назавжди закрили єдиний у місті сучасний кінотеатр «Lumierе».

«З жалем та сумом офіційно повідомляємо про припинення діяльності кінотеатру. Семирічна історія світового кіно у Ладижині, на жаль, підходить до свого завершення», -  повідомила на сторінці у Фейсбук команда кінотеатру.

Зазначається, що пандемія внесла суттєві корективи у звичний образ життя.

«Останні сеанси у нас відбулись 12 березня 2020 року, коли вперше в Україні був оголошений локдаун. Тоді ми всі думали що ця історія на кілька тижнів, але все затягнулось на рік. Відтоді в Україні постійно вводили різноманітні обмеження, які найбільше вражали саме сферу культури, до якої належить і кіноіндустрія. Як законослухняна компанія увесь цей період ми виконували правила карантину оголошені Урядом, тому свою роботу не відновлювали, аби не наражати людей на небезпеку», - повідомили у «Lumierе».

Вони вказують, що зіткнулись нині з ще однією проблемою - не бажанням власників приміщення йти на зустріч бізнесу у питанні сплати орендної плати.

«Наша компанія пропонувала власнику різні варіанти виходу з цієї ситуації. На жаль, будь-які наші аргументи залишились непочутими», - додали у «Lumierе».

Читайте також