У Вінниці контролюючі органи та Рада підприємців підписали Меморандум про співпрацю
14:40 26.12.2018

26 грудня, у Вінницькій міській раді відбулося підписання Меморандуму між контролюючими органами та Радою підприємців при міському голові. Свої підписи під Меморандумом поставили Вінницький міський голова Сергій Моргунов, підполковник поліції, начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергій Синявський, начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Григорій Сидорук,  заступник начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Ігор Бондар, перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець  та начальник ГУ ДСНС  у Вінницькій області Руслан Шевчук.

Вперше Меморандум про співпрацю між контролюючими органами та Радою підприємців при міському голові було укладено у 2009 році. На разі його оновили відповідно до змін у законодавстві та реструктуризації територіальних органів.  Мета документу – забезпечити налагодження комунікації задля створення комфортних умов для ведення бізнесу, що необхідно для економічного зростання міста. Меморандум спрямований, зокрема, на мінімізацію допущення типових помилок підприємцями та дотримання законодавства.

«Меморандум вперше підписали у 2009 році щодо дієвого контакту бізнесу і контролюючих органів, коли міським головою був Володимир Гройсман. На сьогоднішній день, якщо говорити про завдання влади і Ради підприємців, то за останні два роки ми досить ефективно почали працювати в частині регуляторної політики, в частині підтримки малого та середнього бізнесу, прийняття відповідних програм щодо підтримки малого та середнього бізнесу. Для будь-якої територіальної громади основою є економіка, а її робить бізнес і промислове виробництво. Важливо, щоб малий і середній бізнес міг ефективно працювати, і важливо, щоб не було тиску з боку будь-яких контролюючих структур. Оновлення Меморандуму є актуальним з точки зору співпраці бізнесу, влади і контролюючих органів. Бізнес має знати законодавство і чесно та відкрито працювати», - каже міський голова Сергій Моргунов.

В рамках підписаного Меморандуму Рада підприємців має провести роз’яснювальну роботу з бізнес-спільнотою міста щодо дотримання законодавства, зокрема, у сфері сплати податків, легального працевлаштування, а також інформування щодо алгоритму дій при проведенні контролю відповідними органами.

Джерело: Вінницька міська рада

Читайте також